Pēdējās ziņas

Daugavpils - iespējams pašlaik drošākais Latvijas galamērķis

maijs 7, 2020

Jau šajās brīvdienās Latvijā tiek svinēta Mātes diena. Tā ir diena, kad īpaši tiek godinātas mātes, vecmāmiņas un krustmātes. Mātes diena ir starptautiski svētki, kurus dažādos laikos svin visā pasaulē, tomēr pirmo reizi, maija otrajā svētdienā tā tika svinēta 1908.gadā ASV, kad svētdienas skolas skolotāja, godinot savu māti, rīkoja baznīcas dievkalpojumus. Mātes diena Latvijā jau ir kļuvusi par ikgadēju un neatņemamu svētku dienu, to Latvijā svin kopš 1992. gada.

Pašlaik visām ģimenēm šajos svētkos ir aktuāli kaut kur izbraukt un labi pavadīt laiku ar sev tuviem cilvēkiem. Daugavpils –ģimenēm draudzīga pilsēta, interesants un vēl daudziem mazpazīstams Latvijas galamērķis, kur ir iespējams apvienot pilsētas komfortu un mazskartās dabas skaistumu!

Apmeklējot pilsētu jau šajās brīvdienās (9.-10.05.2020.) jūs varēsiet brīvi apmeklēt Daugavpils cietoksni, kas ir unikāls valsts nozīmes arhitektūras un kultūrvēstures piemineklis. Mūsdienās tas ir viens no Daugavpils populārākajiem apskates objektiem. Bērniem būs interesanti paskraidīt pa vaļņiem, apskatīt un pataustīt īstus lielgabalus un atrast Cietokšņa spoku – balto zirgu, kurš diennakts tumšajā laikā spīd.

Šajās brīvdienās laika apstākļi sola būt ideāli ilgām pastaigām. Daugavpils pilsētā pašlaik ir izveidotas vairākas promenādes, kur aktīvi pavadīt laiku. Daugavas labajā krastā ir izbūvēta jaunā Bruģu ielas promenāde – labiekārtota vieta pastaigām un dabas krāšņumu baudīšanai. Aktīvas atpūtas piekritējiem būs interesanti apmeklēt Centrālās pludmales gājēju promenādi Stropos - asfaltēts velo un pastaigu celiņš, vingrošanas laukumi, āra trenažieri un unikāla ezera pontonu konstrukcija. Turpat aktīvās atpūtas cienītājiem tiek piedāvāta elektroskrējriteņu noma, elektrovelosipēdu un gokartu noma . Līdzās Stropu ezeram atrodas arī “Daugavpils Tarzāns”, kurš jau tagad pieņem viesus savā parkā.

Arī Daugavpils novads ir bagāts ar skaistiem un daudzveidīgiem dabas un kultūrvēsturiskajiem objektiem, kuros var nesteidzīgi pavadīt brīvo laiku izbaudot dabas krāšņumu. 2019.gadā Daugavpils novadā tika atjaunotas un labiekārtotas vairākas pastaigu takas un atpūtas vietas. Tika atjaunots un labiekārtots Jaunsventes parks, kurā ir gan atpūtas vietas, gan pastaigu celiņi, izbūvēta vairāk nekā puskilometru gara promenāde ar atpūtas vietām Sventes ezera krastā, atklāta dabas taka Egļukalnā, kur šobrīd var izbaudīt gan vizbulīšu ziedēšanu, gan sarežģīto augstienes reljefu, gan vairākās vietās redzēt pirmā pasaules kara ierakumus. Pagājušogad ir atjaunota arī Markovas taka Slutišķos un atpūtas vieta „Latgales sēta” dabas parkā “Daugavas loki”.

Piedāvājums ir diezgan plašs un apmeklēt visas vietas vienas dienas laikā – neiespējamā misija. "Park Hotel Latgola" ir īpaši draudzīga kuplām ģimenēm (2 pieaugušie + 2 bērni), jo piedāvā naktsmājas divistabu LUKSS numurā, kur katrai no atvasēm būs sava gulta! Nesteidzīgas un sirsnīgas brokastis būs labs jaunas dienas sākums! Bezvadu internets viesnīcā ļaus atrast vēl pēdējo nepieciešamo informāciju ceļojumam pa Daugavpili vai Latgali! Viesnīcā ir iespējams izīrēt elektroskrējriteņus un elektrovelosipēdus, lai apskatīt pilsētu “ērtākā” veidā!

Naktsmājas divistabu LUKSS numurā izmaksās tikai 100 Eur četrām personām!

Vairāk informācijas, kā arī savlaicīgu rezervāciju var veikt pa tālruni +371 65404900 vai reservation@hotellatgola.lv!

Gribam arī atgādināt, ka vienlaikus ir būtiski jāievēro Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) izstrādātie piesardzības pasākumi, lai izvairītos no saslimšanas un COVID-19 izplatības.


Piedāvājumi

Skatīt visus »

Mūsu priekšrocības:

  • Pilsētas panorāma
  • Pilsētas centrs
  • Augstākais skatu punkts 
  • Komforts un gaume
  • Augsts apkalpošanas līmenis
  • Labākā kvalitāte
  • Plašs piedāvājumu klāsts
  • Vislaipnākā uzņemšana.